Szanowni Państwo.

W tych trudnych chwilach profesjonalnie pomagamy Państwu zapewniając wysoki standard i godne warunki ostatniej posługi.

Nasz personel to osoby, które za każdym razem potrafią godnie i z należytym szacunkiem zachować się w stosunku do zmarłych oraz ich bliskich, podczas wykonywania obowiązków, nie zakłócając żałoby członków rodziny zmarłego.

Dysponujemy Kaplicą pogrzebową, w której z należytym szacunkiem Rodzina może pożegnać się z osobą zmarłą.

Gwarantujemy przewóz ciała z należytym szacunkiem i godnością. Zlecając nam taką usługę obdarzają nas Państwo dużą odpowiedzialnością. My, jako firma możemy obiecać, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment trumien począwszy od najbardziej klasycznych wzorów, po wyroby ekskluzywne, wykonane z różnych gatunków drewna dębu, sosny lub olchy, a wykończonych na wysoki połysk lub mat, w pełnej palecie kolorów.

W związku z popularnością kremacji posiadamy ofertę różnych modeli urn metalowych, drewnianych, a także kamiennych (granit, piaskowiec). Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są w różnorodnym wzornictwie i kolorystce, w atrakcyjnych cenach. Pomagamy dokonać najlepszego wyboru, tak aby każda z wybranych przez Państwa urn była wyjątkowa i oddawała charakter osoby zmarłej.

Wzór #1

Zdjęcie 1 z 12